Gorenje S400W

Сецко
Моќност на моторот (max): 400 W
AC мотор за сигурно работење
Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l

Категорија:

Спецификација

Моќност на моторот (max): 400 W
AC мотор за сигурно работење
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
Рачка на садот
Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник
Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста
Долготраен пластичен сад за мешање
Гумени ногарки за стабилност
Двојно сечило
Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
Куќиште: Пластика + метал
Димензии (ШxВxД): 19,4 × 21,8 × 15 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 25,5 × 15 × 18 cm
Нето тежина на апаратот: 1,3 kg
Бруто тежина на апаратот: 1,7 kg
Приклучна моќ: 400 W