Gorenje BN1000W

Nutri Power блендер
Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 obr/min
Број на брзини за лесно ракување: 2

Категорија:

Спецификација

Број на вртежи (макс. – мин.): 20.000 obr/min
Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење
Материјал на ножот: Нерѓосувачки челик SUS 301
Лесно чистење
Ефикасен нож со шест сечила
Суво мешање
On/off копче и копче за регулирање на вртежите
Број на брзини за лесно ракување: 2
Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
Дополнителен сад
Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
Капак со кој се претвора блендерот во сад за носење
Гумени ногарки за стабилност
Долготраен пластичен сад за мешање
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Димензии (ШxВxД): 15,2 × 37,9 × 17,2 cm
Димензии на амбалажата (ШxВxД): 30 × 35 × 25 cm
Нето тежина на апаратот: 3,1 kg
Бруто тежина на апаратот: 3,6 kg
Приклучна моќ: 1.000 W